![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
На обліках у поліції Житомирщини за вчинення адміністративних і кримінальних правопорушень,систематичне залишення місця проживання перебуває 170 неповнолітніх.Одним із завдань ювенального інспектора є проведення превентивної роботи з дітьми, що потрапили в конфлікт з Законом, з метою попередження вчинення ними повторних правопорушень.
З цією метою, під час карантину, інспектор ювенальної превенції Черняхівського відділення поліції проводить превентивну роботу з дітьми, які перебувають на профілактичних обліках в Черняхівському відділенні поліції. Поліцейська розповідає дітям та їх батькам про неприпустіимість вчинення правопорушень, а також нагадує, про необхідіність дотримання заходів особистого захисту в умовах карантину.