![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Такі передачі вже стали традиційними. Ось і цього разу кожен клас підготував посилку із печивом, цукерками, чаєм, кавою, іншими смаколиками. Тож вийшло 22 посилки, які представники класів завантажили в шкільний автобус під керівництвом директора школи Галини Шлапак і заступника директора з виховної роботи Тетяни Хоменко.
Отримають також захисники на Донбасі і ще одну маскувальну сітку, сплетену учнями-патріотами та наставниками-педагогами.
Діти дуже хочуть, щоб закінчилася війна і мужні захисники живими й здоровими повернулися додому.