![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Нещодавно до Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів із Житомира на запрошення директора школи Галини Шлапак приїздила сучасна українська письменниця Світлана Штатська (Гресь). Вона зустрілася зі школярами. Порадила дітям для читання свої цікаві збірки та ще й подарувала їх у кабінет літератури рідного краю, який впорядкувала вчитель української мови та літератури Валентина Каллер.
Діти читали вірші Світлани Штатської, розповідали цікаві факти про письменницю, демонстрували власні ілюстрації до її віршів.
Поетеса і сама декламувала власні вірші. Вона має 10 збірок: 8 длядітей та 2 – для дорослих.
Світлану Штатську обрали головою Житомирської обласної організації Національної спілки письменників України.
Діти також сфотографувалися з письменницею, взяли автограф та подарували їй квіти. Вручив квіти переможець різних філологічних конкурсів, у тому числі і всеукраїнських, Даніїл Бондарчук.
Письменниця каже, що зараз часу для творчості у неї стало менше, тому пише віршики по чотири рядочки.