Учні Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали місцеве бюро правової допомоги

6 грудня учні 9-А класу відвідали Черняхівський центр із надання вторинної правової допомоги. Радо зустріла гостей і розпочала захід працівник Житомирського центру з надання вторинної правової допомоги Вікторія  Тогунова.

suhz4dvhk1m

Вона розповіла про послуги для жителів району, про те, якою інформаційною допомогою можливо скористатися. Наголосила, що одним із пріоритетних завдань центру є формування в Черняхівському районі ефективної системи безоплатної правової допомоги, забезпечення її доступності та якості. Від того, яку допомогу обирає сьогоднішній школяр, залежить і майбутнє молодих громадян, і майбутнє всієї країни. Працівники надають грамотну юридичну пораду в будь-якій ситуації.

Вікторія Анатоліївна повідомила, що звертатися безоплатно мають право ветерани війни (учасники бойових дій, у тому числі учасники АТО), діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти – інваліди, інваліди, внутрішньо переміщені особи, малозабезпечені особи, реабілітовані особи району, адже правова допомога надається для захисту прав людини в суді за рахунок коштів Державного бюджету України.

У місцевому бюро піклуються про клієнта, застосовуючи індивідуальний підхід. Відповідальність і досвідченість роблять комфортними умови співпраці з кожним.
До співпраці також залучаються адвокати для надання безоплатної вторинної правової допомоги відповідно до законодавства та працівники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та спеціалізованих установ, які також надають первинну правову допомогу у цивільних та адміністративних справах.
Запрошена на захід заступник директора школи з виховної роботи Тетяна  Іванюха висловила вдячність фахівцям центру з надання вторинної правової допомоги за вичерпну, цікаву та актуальну інформацію.

nnxvpclzlsy

Практичний психолог Наталія Корзун зазначила, що така зустріч, проведена працівниками Черняхівського центру стала корисною для школярів не тільки в плані їхньої правової обізнаності, але й допомогла дітям ближче познайомитись із діяльністю бюро правової допомоги, адже цікавий, пізнавальний захід дав чітке уявлення юнакам та дівчатам про можливості реального захисту прав людини.

hsup2egvvl8
Ми радо будемо зустрічати працівників центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для пізнавальних семінарів, конференцій, тренінгів у Черняхівській школі, адже безоплатна правова допомога – соціальна програма Уряду України, що гарантує простим людям ефективний захист їхніх прав.

sdvit95jz9a

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
7 34 100_1507
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031