![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Учні Черняхівської школи Аріна Іванюха (2в), Маргарита Кондрацька (2в), Дарія Пронькіна (6а), Дмитро Грищенко (6а), Хритина Бокієвець (6а), Дарія Волошина (6б), Адріана Чумак (6б) із задоволенням взяли участь у конкурсі під назвою “СЛУЖИТИ. ЗАХИЩАТИ. БЕРЕГТИ” , приуроченому до дня Національної Поліції України. Малюнки передано інспектору з ювенальної превенції Черняхівського відділення поліції Наталії Мацієвській, яка була вражена такими чудовими і неповторними роботами .