Учні й педагоги Андріївської школи – справжні таланти

У щорічному традиційному огляді-конкурсі художньої самодіяльності «Чисті роси», який в проходив у Черняхівському будинку дитячої та юнацької творчості, учнівський та педагогічний колективи Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів на високому рівні продемонстрували свої таланти.

Під керівництвом учителя музичного мистецтва Вікторії Субіної  були підготовлені прекрасні вокальні композиції. Глядачів захопила своїм співом учениця 9 класу Марина Гаркавенко, виконуючи патріотичну пісню «Рідна земля». Анастасія Іваніченко, учениця 7 класу, продемонструвала сучасну інтерпретацію пісні «Човен» на слова Івана Франка. Вокальна група старших класів вміло передала залу свої почуття найкращої пори – мрійливого дитинства – під час виконання композиції «Дитинство не втрачай». Дует у складі Катерини Дзицюк та Владислава Філика запам’ятався усім присутнім своєю щирістю, добротою та усмішками виконавців, адже зверталися вони у своїй пісні до любої вчительки (пісня «Люблю вчительку свою»).

У виконанні хору старшокласників дружно та життєрадісно звучали захоплюючі пісні «Грай, музико, грай!», «Найкращі в світі мами!»

Уваги заслуговують також виступи танцювальних колективів 9-10 класів «Перлина» (композиція «Рідна земля») та 7 класу «Тенденс», які підготував керівник шкільного хореографічного гуртка Дмитро Мельник.

Вокальний колектив учителів постійно радує присутніх майстерним виконанням пісень. То ж саме завдяки їхнім творчим здобуткам чарівна сила музики розкривається перед учнями. Цього разу з вуст педагогів лунала душевна патріотична пісня «Вертаюсь додому».

Слід відмітити, що глядачів дуже вразили вміння маленьких ведучих Анни Пашковської(1 клас), Катерини Дзицюк(5 клас), Владислава Філика(5 клас) впевнено та щиро представляти велику кількість художніх номерів, давати влучну характеристику учнівському та педагогічному колективам, які виступали на святі.

Усі наші юні артисти одержали велику естетичну насолоду від виступів на сцені. З неабияким захопленням та ентузіазмом намагалися передати кожну нотку, кожен ритм. Мелодійні пісні та запальні танці у виконанні  школярів – це завжди яскраве музичне свято, що дарує  радість, захоплення, наснагу. А й справді:

Нас пісня й праця поєднали,

Це життєдайна сила всіх.

Талантів є у нас чимало,

Тож хай про них почує світ!

(З гімну Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів)

М.О. Колоб’юк, заступник директора школи з виховної роботи

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
20 35 100_1020 100_1617
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031