![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
У четвер, 9-го листопада, о 12.00 на Першому каналі Українського радіо розпочнеться годинна програма, присвячена радіодиктанту національної єдності. Девіз цьогорічного радіодиктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».
Педагоги і школярі Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вважають, що саме зараз, у час війни на сході України та окупації Криму, радіодиктант стане одним з об’єднавчих елементів всередині країни. Тому писати його варто не тільки в школах, ліцеях, колегіумах, училищах, університетах, а й на підприємствах, в установах, організаціях, навіть просто в родинах. Адже мета акції – не перевірка грамотності, а єднання.
Зберіться колективом, родиною чи групою друзів, увімкніть Перший канал Українського радіо (для цього можна скористатися як радіоприймачами, так і інтернетом), перейміться красою рідної мови, відчуйте себе частиною Великої України, відзначте День української писемності та мови.