![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Вокалістам підспівували керівники області, депутати обласної ради та інші присутні в сесійній залі.
Голова Житомирської облради Володимир Ширма оголосив, що, за новою традицією, Державний Гімн України виконуватимуть діти.
Та й недаремно започаткувати гарну традицію запросили черняхівських гімназистів і вчителів: вони віддавна славляться професійним співом. Учора співав Гімн зведений хор Черняхівської гімназії під керівництвом Наталії Федорчук та Вікторії Субіної.