![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Мобільні телефони, продукти харчування, засоби гігієни, меблі та навіть металеві труби – усе це, чуже, «забрали собі» недобросовісні жителі області, проте 19 серпня усі вони були викриті поліцейськими. Тривають досудові розслідування.Лише вчора правоохоронці встановили кількох осіб, причетних до крадіжок мобільних телефонів у полісян.
У 58-річної жительки смт Черняхова, яку напередодні викрили в причетності до крадіжки, правоохоронці вилучили ґаджет, що належить 24-річному жителю Олевської територіальної громади. У крадіжці жінка зізналася. Зі слів самого ж хлопця, телефон зник у нього цього літа, під час однієї з поїздок у маршрутному автобусі з обласного центру до Олевська.
Ще один чужий ґаджет вилучили дільничні у 28-річного жителя смт Іванополя, який, ймовірно, скористався недбалістю 33-річного заявника та викрав мобільний телефон з кишені його штанів.
Схожі випадки сталися і в обласному центрі та смт Довбиші. Під час однієї з цих крадіжок місцеві жителі помітили чоловіка та жінку, які втікали з будинку заявниці з її речима. Їм навіть вдалося завадити втечі незнайомки, а встановленням місця знаходження чоловіка тепер займаються поліцейські.
Вчасно помітили крадіїв та викликали правоохоронців і жителі обласного центру. Зі слів мешканців багатоповерхівки, 19 серпня вони помітили у підвальному приміщенні будинку підозрілих чоловіків, які, ймовірно, намагалися викрасти велосипед і кухонну витяжку. Незнайомців у тому ж підвалі громадяни зачинили та викликали поліцію.
Ще низку аналогічних злочинів розкрили правоохоронці Житомирського відділу, Овруцького та Хорошівського відділень поліції. Квартирантка викрала у господині меблі, місцеві жителі – металеві труби з території ліцею у смт Новій-Боровій, а житомирянка – косметичні засоби з магазину побутових товарів: причетність зазначених осіб до крадіжок поліцейські також встановили 19 серпня.
Нині за всіма виявленими фактами тривають досудові розслідування за ст. 185 (Крадіжка) КК України, у рамках яких правоохоронці з’ясовують усі причини та обставини подій. Законодавством подібні протиправні дії караються від штрафних санкцій до 6 років позбавлення волі.
Відділ комунікації поліції Житомирської області
https://www.npu.gov.ua/