![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Святковий концерт з нагоди першого солідного ювілею цього закладу відбувся в районному будинку культури. Вокальні й інструментальні номери чергувалися з привітаннями від гостей, серед яких були посадовці, колишні керівники й педагоги школи, керівники і представники установ та закладів району.
Звучали теплі слова про педагогів закладу, особливо ж ветеранів.
Грамоти, подяки, подарунки… Директор школи Анатолій Демчук приймав усе це із вдячністю. Але найкращим подарунком для всіх стала музика у виконанні викладачів та учнів (нинішніх і колишніх) музичної школи. Тепер виступи музикантів можна буде фільмувати: від народного депутата України Павла Дзюблика була вручена відеокамера. Дивитимемося концерти від улюбленої музичної школи і в інтернеті.
Спасибі музикам за гарний концерт!