![3 3](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_3.jpg)
![6 6](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol2.jpg)
![33 33](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08852.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
Чекають, планують і дуже сподіваються. І не тільки вчителі, працівники навчального закладу, школярі, їхні батьки й усі причетні до спорудження. Чекає й вірить у це весь Черняхів (включно з колишніми нечисленними скептиками), на очах якого останніми роками песимістичний довгобуд перетворюється на найкращу на Житомирщині школу – справжній корабель знань.
Вірить у працівників «Елітбуду-1», який здійснює будівельні роботи. Світлини нових класів та інших приміщень розміщує шкільний сайт http://cherniakhiv-school.edukit.zt.ua .
У новому корпусі навчатимуться учні перших-сьомих класів. Крім цього, там буде обладнано кабінети біології й хімії та інформаційно-бібліотечний центр.
Засмучено дивиться на всіх своїми вікнами – очима старий корпус Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів: триста дітей із нього переходять у нові комфортні класи. Не сумуй, стара школо: на твоєму першому поверсі вже оселилася Черняхівська станція юних техніків, і на другому приміщення також не пустуватимуть.
До першого вересня вже зовсім недалеко.