![26 26](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![dsc_0195 dsc_0195](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_dsc_0195.jpg)
![100_1528 100_1528](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1528.jpg)
![dsc_0867 dsc_0867](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc_0867.jpg)
Таке припущення висловила помічник народного депутата України Павла Дзюблика Наталя Ковшевна під час випуску в Черняхівському ДНЗ №5. Її підтримали гості й учасники свята: педагоги, батьки, бабусі й дідусі майбутніх першачків. У своєму юному віці – прекрасні читці, танцюристи, актори. Багато знають, допитливі, енергійні. Тому подарункам від Павла Дзюблика були раді, адже це канцелярські набори майбутніх першокласників.
Завідувачка ДНЗ Катерина Савицька вручила кожному з юних випускників по барвистому диплому про закінчення садочка. Панував піднесено-сумний настрій: вихователям не хотілося відпускати своїх пташенят, та й діти почуваються в садочку як у рідному домі.
На вулиці малеча випустила в небо жовто-блакитні кульки, загадавши бажання. Нехай усі вони збудуться.
Валерія Левандовська