В Андріївській школі відбулися загальношкільні батьківські збори

Зустрічі з батьками завжди є відповідальними та необхідними для правильної побудови навчально-виховного процесу і в класі, і в школі.

8 грудня у приміщенні Андріївської загальноосвітньої школи I-III cтупенів відбулися загальношкільні батьківські збори, які стали підсумком роботи навчального закладу за I семестр.  На зібрання була запрошена старший інспектор сектору превенції Черняхівського відділення поліції – Ольга Миколаївна Бондарчук, яка провела бесіду з присутніми батьками стосовно навчання, виховання та батьківських обов’язків, а також зазначила, що одним із аспектів усебічного розвитку особистості є висока правова культура. Адже не можна вважати фізично здорову людину гармонійно розвиненою, коли вона, маючи широкі знання, добре працюючи або навчаючись, порушує закони, права. Здатність людини розуміти правила співжиття і вимоги законів та відповідним чином поводитися не є вродженою, вона формується під впливом спеціальних виховних заходів, є наслідком спілкування з іншими людьми, участі в різних видах діяльності.

Правове виховання — виховна діяльність школи, сім’ї, правоохоронних органів, спрямована на формування правової свідомості та навичок і звичок правомірної поведінки школярів.

Директор школи Валентина Вікторівна Собченко поділилася здобутками, перемогами та успіхами навчального закладу, а також підвела підсумки навчання учнів за I семестр. Також, зауважила, що в цьому начальному році безпека життєдіяльності дітей на особливо високому рівні, тому і контроль за перебуванням кожної дитини під час навчального процесу є надто високим.

Учні підготували для батьків святковий концерт, на якому представили свої таланти.

У кінці зустрічі директор школи подякувала батькам за небайдуже ставлення до проблем школи та висловила впевненість, що вони і надалі не будуть шкодувати сил і часу й завжди спрямовуватимуть свої зусилля на досягнення успіху у спільній справі – вихованні успішної особистості.

Дмитро Мельник

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
11 21 100_1060 dsc_0867
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930