![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
4 серпня 18 таборів відпочинку з денним перебуванням дітей на базі закладів освіти Черняхівського району розпочали свою роботу. 11 серпня відкриється ще 3 табори. Послугами відпочинку планується охопити 1125 дітей пільгових категорій. Вартість одного дітодня складатиме 15-20 грн.
«Підготовка закладів освіти, на базі яких відкриті пришкільні табори, здійснювалася відповідно до вимог чинного законодавства з оздоровлення дітей, дотримання санітарно-епідеміологічного, протипожежного стану, медичного забезпечення закладів оздоровлення та відпочинку», –зауважив начальник відділу освіти райдержадміністрації Г.Ф.Сташенко.
Програма перебування дітей у таборах відпочинку насичена – це екскурсії, прогулянки на природі, цікаві та розвиваючі ігри, вікторини, спортивні змагання.