![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода за участі двох автомобілів сталася увечері 29 липня на 149 км автодороги Житомир – Виступовичі. Усіобставини з’ясовуються у рамках досудового розслідування.
За наявними відомостями,близько 18.10 год.неподалік с.Андріївки Черняхівського району водій автомобіля «Volkswagen Passat»,22-річний житель сусіднього Хорошівського району,не вибрав безпечної швидкості і,не врахувавши дорожню обстановку,виїхав на смугу зустрічного руху,де зіткнувся з автомобілем ВАЗ 2108 під керуванням 40-річного житомирянина.
Унаслідок ДТП 46-річна пасажирка ВАзівки,жителька обласного центру ,отримала тілесні ушкодження ,несумісні з життям.Жінкка загинула на місці пригоди.Травмованого керманича авто було госпіталізовано до лікарні.
До медичного закладу із травмами було також госпіталізовано водія «Volkswagen Passat» та трьох його пасажирів:20-річну звягельчанку та двох бердичівлян віком 19-ти та 21-го року.
Усі обставини ДТП нині з’ясовуються .
Водночас поліція звертається до водіїв з проханнням під час кермування дотримуватись правил дорожнього руху.
https://zt.npu.gov.ua