![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
31 серпня група піротехнічних робіт Управління ДСНС Житомирщини знищила 2 вибухонебезпечні предмети часів минулих війн, знайдених напередодні.
В с. Різня Малинського району місцевий житель, викопуючи трактором яму на власній присадибній ділянці, натрапив на боєприпас. Фахівці ДСНС ідентифікували знахідку як 52 міліметрову мінометну міну. Ще одне повідомлення надійшло із селища Ксаверів того ж району.
Місцеві жителі, випасаючи худобу на території недіючого колгоспу, помітили в канаві вибухонебезпечний предмет. Знахідкою виявилася мінометна міна калібром 82 мм.
http://www.1.zt.ua/