![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Проводили урочисте дійство в Черняхівському районному будинку культури. Воно запам’ятається всім своєю феєричністю, точністю і красою. Дівчата були надзвичайно різні й гарні. А хлопці показали себе з незвичного боку: мужніми та серйозними.
Не обійшлося, звичайно, без хвилини печалі. Бо як сильно учні не чекали цього дня, все ж нагорталися сльози: настав кінець шкільним рокам…
Та все ж життя кличе в дорогу, і цього не уникнути.
Учням вручили атестати, а декому – й медалі: три золоті й одну срібну. Нагородили переможців обласного етапу предметних олімпіад, турнірів МАН, різних конкурсів і змагань.
Усі насолодилися чудовими концертними виступами школярів та педагогів. Особливо зачарував публіку вальс учителів. І, звісно ж, – прощальна пісня випускників.
Із щирими, хвилюючими промовами до випускників звернулися директор школи Галина Шлапак, селищний голова Іван Бабицький, класний керівник випускників Ніна Прохорчук.
Молодші школярі бажають випускникам щастя, удачі й натхнення. Не забувайте рідну школу. Її двері для вас завжди відкриті.
Адель Малявська