![22 22](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
Спочатку інформація для майбутніх абітурієнтів – випускників загальноосвітніх навчальних закладів минулих років. На відміну від цьогорічних випускників вони самостійно мають зареєструватися на участь у незалежному зовнішньому оцінюванні знань. На цьому наголошує Ольга Борозенна – методист Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.“Крім студентів та учнів у 2018 році можуть взяти участь у ЗНО і випускники попередніх років. Вони можуть обирати предмети для складання тестування які необхідні їм для вступу до вишів. Але формують і відправляють документи вони самостійно”.
Також під час реєстрації на тестування варто звернути увагу і деякі нововведення.
“Необхідно чітко визначитися з предметами на ЗНО, вони мають співпадати з тими предметами що визначені вузом як вступні. Наголосити варто на тому, що цьогоріч змінені правила прийому до вищих навчальних закладів, тому не потрібно орієнтуватися на вступ 2017 року”, – акцентує увагу Ольга Борозенна.
Реєстрація для участі у цьогорічному тестуванні триватиме до 19 березня.
http://103fm.com.ua/