![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
28 грудня близько 20.20 години в смт Черняхів 22-річний житель райцентру керуючи автомобілем марки «Mercedes-benz» на пішохідному переході, що по вулиці Володимирській, а саме біля супермаркету «Вопак» скоїв наїзд на пішоходів. В результаті ДТП три місцеві жительки, які переходили в цей час дорогу, по вище вказаному пішохідному переходу, отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості. Одну з них, 38-річну жительку Черняхова, у тяжкому стані було госпіталізовано до місцевої лікарні.
По даному факту відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 (Порушення правил дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) кримінального кодексу України.
Поліція вкотре звертається до водіїв: під час керування транспортним засобом суворо дотримуйтесь Правил дорожнього руху та заходів безпеки, обирайте таку швидкість руху, щоб мати змогу постійно контролювати свій транспортний засіб і вчасно реагувати на зміну дорожньої ситуації.
Ольга Бондарчук