![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
У Житомирській області за грантові кошти від Житомирської ОДА пройде четвертий обласний телевізійний конкурс-фестиваль «Зірочко, засвітись!».
Про це повідомила сьогодні, 6 листопада, голова благодійного фонду – організатор фестивалю Надія Юшкевич. У прес-конференції також взяла участь в.о. начальника управління культури облдержадміністрації Тетяна Парфентієва.
«Завдяки грантовій підтримці голови ОДА Ігоря Гундича ми маємо можливість презентувати культурно-освітній проект «Зірочко, засвітись!». Мета нашого фестивалю – віднайти поліську зірочку, запалити її, а також нагородити за творчу дитячу працю. Фестиваль проходитиме у 2 тури, 1 тур це кастинг, а 2 тур – гала-концерт «Зірка плюс зірка», де дітки співатимуть із зірками вдвох», – зазначила Надія Юшкевич.
І тур у вигляді кастингу пройде зонально у містах області:
• 10 листопада у м. Коростень;
• 14 листопада у м. Бердичів;
• 24 листопада у м. Житомир;
• 28 листопада у м. Новоград-Волинський.
II тур у вигляді Гала-концерту відбудеться у Житомирі 5 грудня 2017 року.
«Діти Житомирщини мають можливість відбутись у житті, а це найголовніший результат цього проекту. У дітей є шанс вийти на велику сцену та презентувати себе та свій талант, а також нашу Житомирщину – цінність проекту саме в цьому», – зазначила Тетяна Парфентієва.
До участі у конкурсі запрошуються учнівська та студентська молодь від 7 до 17 років за напрямками: вокал, художнє читання, гра на інструменті та образотворче мистецтво.
Заявки для участі надсилайте на електронну пошту nadia_je@ukr.net не пізніше ніж за 3 дні. Заявки з мокрими печатками привозять та здають під час реєстрації в день проведення зонального Конкурсу.
http://oda.zt.gov.ua/