![8 8](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Подивіться, будь ласка, – і ви ще раз зрозумієте, що нам є ким пишатися. І що таланти не з космосу до нас прилітають, а народжуються в звичайних українських селах.
Передача сприймається на одному подиху. У ній – цікава розмова з народним артистом України Андрієм Кондратюком про призера Чемпіонату світу із шахової композиції Миколу Кондратюка, у якій беруть участь ще й їхні племінники Оксана, Катерина і Василь. Насправді їх, Кондратюків, багато і вони чудові. Пишаймося ними і цінуймо себе і свою українськість.