![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Сьогодні трагічна дата. Два роки тому на війні з російсько-сепаратистськими загарбниками загинули мужні сини Житомирщини – Віталій Рудий, Олег Славінський, Віталій Дульчик, Сергій Хрущ, Вадим Забродський – бійці 4 роти, 2 батальйону, 95 Житомирської аеромобільної бригади.
Усе сталося поблизу Слов’янська. Колона десантників, котра супроводжувала боєприпаси та продовольство на блокпости, потрапила у засідку терористів. У результаті запеклого бою 5 військовослужбовців загинули на місці, ще один помер у гелікоптері під час транспортування до шпиталю.
Згадаймо їх теплим словом. Вічна пам’ять героям. Спочива йте з миром.