![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Під час зустрічі було проведено аналіз діяльності районного сектору пробації впродовж 2019 року, обговорено питання щодо виконання адміністративних стягнень у виді суспільно корисних робіт.Учасниками наради було визначено напрямки вирішення проблемних питань та узгоджено ряд заходів, які потрібно вжити відносно органів місцевого самоврядування, які не забезпечили виконання вимог чинного законодавства.