Відбулася підсумкова сесія Вільської сільської ради

Підходить до завершення 2017 рік, а це означає, що настав час підбити підсумки.  У Вільській сільській раді зібралися депутати на чолі з сільським головою  Петром Бєлим, аби всім разом обговорити  зроблене та скласти плани. Традиційно розпочали  Державним Гімном України.

Петро Бєлий зазначив, що за рік зроблено чимало.

Перед присутніми виступила головний бухгалтер Вільської ОТГ Анастасія Галіч. Вона розповіла про використання коштів за рік. Депутати активно задавали питання Анатасії Аркадіївні про виділення грошей на харчування дітей у школах та садочках.

Бюджет  2017 року складав 6 мільйонів 198 тисяч гривень. Депутати  проголосували за прийняття бюджету на 2018 рік.

Затвердили  штат працівників громади. За словами Петра Бєлого, в наступному році планують його розширити, і це важливо, адже кожен має працювати.

Актуальним є питання підтримки  малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, багатодітних сімей та інших людей, які опинились у скрутному становищі. Відтак депутати одноголосно вирішили, що всіляко  допомагатимуть таким землякам.

Обговорили питання преміювання сільського голови та працівників сільської ради.

На території Вільської ОТГ є  чимало підприємців – орендарів, які сплачують податки до бюджету громади. Петро Бєлий пообіцяв, що особисто контролюватиме це.

Депутати затвердили норми харчування для дошкільнят. Відтак для ДНЗ з 2-разовим харчуванням  середня вартість складає 18 гривень, а з 3-разовим -21 гривню.

Під час сесії було обговорено і затверджено об’єкти і види сільськогосподарських робіт для засуджених. Це можуть бути роботи з благоустрою сіл: прибирання територій, вирубка кущів і т.д.

Депутати прийняли рішення про умови оплати праці голови громади.

Важливим  є питання створення громадських пасовищ. Депутат –підприємець  Василь Гладиш пообіцяв взяти це питання під свій власний контроль. Василь Андрійович зазначив, що територія пасовища залежить від чисельності худоби.

У селах  Вільської ОТГ багато приміщень, які вже давно ніхто не використовує. Тому депутати на сесії визначилися  з прийняттям їх на баланс.

Петро Бєлий поділився планами на наступний рік: придбання трактора, снігоочисної техніки, газонокосарки, аби надалі  наводити лад в окрузі.

Обговорили земельні питання. Затвердили план соціально-економічного розвитку громади  на наступний рік.

На завершення Петро Бєлий привітав усіх з прийдешніми святами, побажав миру, міцного здоров’я  та закликав до активної плідної праці.

 

 

 

 

 

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
4 27 100_1507 dsc_0867
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031