Відбувся День відкритих дверей на фірмі «Даніко»

На сучасному етапі розвитку економіки, люди – її найважливіший ресурс. Тому щоб задовольнити потреби роботодавців, Черняхівських районний центр зайнятості постійно шукає нові форми та методи співпраці з ними. Такою інновацією і стало проведення в районі презентації роботодавців та «Днів відкритих дверей на підприємстві».

574

Нещодавно за ініціативою районного центру зайнятості було проведено черговий захід на підприємстві з іноземними інвестиціями ТОВ ПІІ «Даніко». В ньому взяли участь представники районної держаної адміністрації, директор та спеціалісти центру зайнятості, роботодавці та 40 безробітних, у тому числі 2 учасники АТО.

Генеральний директор  ТОВ ПІІ «Даніко» Олег Козлов  ознайомив учасників з  історією створення підприємства та  перспективами його розвитку. Він зазначив: «ТОВ ПІІ «Даніко» – це спільне українсько-датське підприємство. Займається високоякісною металообробкою, зварюванням, складанням металевих конструкцій і механізмів для харчової промисловості. Сьогодні на виробництві працює понад 150 чоловік, близько 120 осіб – виробничий персонал, це токарі, електрогазозварники, фрезерувальники, слюсарі, верстатники ЧПУ, верстатники широкого профілю. Усі працівники соціально захищені й мають гарні умови для ефективної та якісної роботи». Олег Володимирович також зазначив, що підприємство постійно розвивається та планує розширювати виробництво. Зокрема до кінця 2015 року планується введення в експлуатацію нового цеху, що передбачає створення 30 нових робочих місць. Тому він запрошує на роботу кваліфікованих працівників, які мають досвід роботи. Якщо відсутній досвід роботи, то  центр зайнятості на замовлення роботодавця допоможе пройти навчання за професію «Верстатник широкого профілю» з подальшим працевлаштуванням. Керівник зазначив, що співпраця з районним центром зайнятості – це гарно налаштована робота  щодо укомплектування кадрами, проведення професійного навчання на замовлення роботодавця, проведення тимчасових робіт. «Щороку на замовлення підприємства на базі ПТУ № 5 у Житомирі навчаються наші майбутні працівники з числа безробітних за професіями, які необхідні на виробництві. Сподіваємося, що наша співпраця з районним центром зайнятості буде продовжуватись та приносити результати».

599

Друга частина заходу – це  безпосереднє знайомство безробітних з виробництвом під час екскурсії. Учасники мали можливість побачити нові сучасні комп’ютеризовані токарні верстати та виробничі лінії, ознайомитися з умовами праці та поспілкуватися з працівниками. По закінченню заходу 15 безробітних виявили бажання працювати на даному підприємстві.

Сподіваємося, що цей захід для  людей, які втратили роботу, буде першим кроком до впевненого майбутнього в завтрашньому дні на сучасному європейському підприємстві з гарантованою та високою заробітною платою. Від себе можу лише побажати: «Успіхів Вам, наші роботодавці. Працюйте, розвивайтеся та отримуйте гарні замовлення. Адже від Вашого підприємства залежить не тільки добробут наших земляків, але й розвиток Черняхівського району».

Олена Пашинська, директор Черняхівського районного центру зайнятості

586 581 583

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

1 коментар to “Відбувся День відкритих дверей на фірмі «Даніко»”

  • Черняхівець says:

    Ось хто заслуговує на похвалу та регалії!!!Дають сьогодні стільком людям роботу.І зауважте,що зарплатня не така вже й мала. Не так як на РельПолі…

Залишити коментар

Gallery
33 100_1507 100_1508 100_1528
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031