Відгомін свята: Що думають і говорять про Черняхівську загальноосвітню школу та навчання в ній

Спільне інтерв’ю із друзями школи, її керівниками та кращими учнями у день шестиріччя освітнього закладу  як школи І-ІІІ ступенів

Павло Володимирович Дзюблик, народний депутат України: «Черняхівська школа стала частиною мого життя: тут я вчився, тут навчаються мої діти, тут разом із директором школи Галиною Миколаївною Шлапак, керівництвом області і району ми розпочали і здійснили добудову навчального закладу та його доукомплектування  меблями й обладнанням. Пишаюся тим, що  познайомив Міністра освіти та науки України Лілію Гриневич з учнівським та педагогічним колективом Черняхівської школи і що саме тут вона знайшла агентів прогресивних змін в освіті.

Іван Павлович Бовсунівський, голова Черняхівської районної ради: «У вашій школі навчаються талановиті діти і працюють креативні вчителі. Вона повністю облаштована задля комфорту дітей і педагогів та гарних результатів. Якщо постане питання про вибір опорної школи, мені здається, що їх повинно бути  у нас дві: Черняхівська гімназія і Черняхівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». Досконале приміщення, чудові педагоги, старанні учні!

Іван Васильович Бабицький, Черняхівський селищний голова: «Зроблю все залежне від мене, щоб учням і вчителям вашої школи було комфортно.  Щоб у тому числі було приємно йти до школи вранці і після занять  назад вулицею Івана Франка, насолоджуючись ароматами свіжого повітря, а не поганими запахами: вже через тиждень на цій вулиці почнуться роботи з ремонту каналізаційної системи.

Григорій Федорович Сташенко, начальник відділу освіти Черняхівської райдержадміністрації, депутат Житомирської обласної ради: «Опорною школою цьогоріч, на мою думку, має стати Черняхівська гімназія, адже вона є центром Черняхівського освітнього округу. Проте у перспективі Черняхівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів може стати опорною. Ми хочемо, щоб у нас було дві потужні школи. А ще мені надзвичайно приємно, що цей чудовий актовий зал було створено і за моєї підтримки.

Андрій Олександрович Руденький, директор ТОВ «Аленруд» депутат Житомирської обласної ради: «Я вже звик, що у Черняхівській школі все чудово. Але актовою залою я приємно вражений. Зручні стільці, велика сцена – це все допоможе дітям відчувати себе справжніми артистами: співаками, музикантами, танцюристами, декламаторами. А це дуже важливо, бо діти повинні зростати різнобічними і вміти все.

Руслан Миколайович Трояченко, директор агрофірми «Жерм»,  депутат «Черняхівської районної ради: «З кожним днем Черняхівська школа стає все кращою – як у духовному та інтелектуальному  плані, так і в матеріальному. Від своєї доньки, яка навчається в цій школі і займається бальними танцями, не раз чув, як бракує тут усім актової зали. І ось зала є – гарний результат нашої спільної праці. І в ній святкуємо день народження школи. Чудовий подарунок на день народження. Так тримати!

Василь Васильович Капустін, директор Черняхівського районного будинку культури, заслужений працівник культури України: «Дуже люблю Черняхівську школу. У першу чергу тому, що маю з її учнями та вчителями спільні мистецькі справи. У вас дуже багато талантів, а отже, – безліч мистецьких перспектив. Бережіть творчих учнів і педагогів. Майбутні успіхи школи великою мірою залежать від них.

Віталій Віталійович Ніколайчук, головний лікар Черняхівського територіального медичного об’єднання, член виконкому Черняхівської селищної ради: «Пишаюся школою, вважаю її рідною, бо тут навчаються двоє моїх дітей. Бажаю усім: і дітям, і дорослим -міцного здоров’я.

Зичу учням і вчителям мистецьких шедеврів у цій чудовій новій актовій залі, на цій прекрасній сцені!

Тетяна Володимирівна Хоменко, заступник директора школи з виховної роботи: « Постійно вдосконалюємося: наповнюємо виховний простір нашої школи різним дозвіллям. У нас працює маса гуртків, де діти можуть розвиватися. У нас багато конкурсів, заходів, які сприяють розвитку творчої індивідуальності, різнобічної особи. І як результат – сьогодні ніхто з наших учнів не стоїть на обліку в поліції. Тож наші діти чемні, культурні, виховані».

Анна Сич, учениця 5-Б класу, володарка цьогорічної премії народного депутата України Павла Дзюблика: «Думаю,  якщо докладу максимум зусиль і буду дуже старанною, то і наступного року знову отримаю таку саму премію. Сподіваюсь, у мене все вийде».
Ангеліна Малиновська, учениця 6- Б класу, володарка цьогорічної премії народного депутата України Павла Дзюблика: «Щоб досягти успіху, я вважаю, потрібно гарно вчитися, доглядати за собою, бути талановитою і розвинутою особистістю, впевненою у собі. Завжди сподіватись на краще, бути дружелюбним і простим у спілкуванні».
Вадим Муліш, учень 11 класу, володар цьогорічної премії народного депутата України Павла Дзюблика: «Влітку у нагороду за успіхи в навчанні і різних конкурсах я побував у таборі в Денишах» і зробив із перебування в ньому висновки: треба завжди бути впевненим у собі і своїх силах. Крім того, кожен член команди повинен мати довіру до інших. Ще табірна зміна навчила мене не робити поспішних висновків».

Вікторія Климчук, учениця 2-Б класу, володарка цьогорічної премії народного депутата України Павла Дзюблика: «Я дуже люблю нашу школу і люблю вчитися. Мені подобається інформатика.  Люблю гратися в ігри на комп’ютері. Але як виросту, – стану лікарем. Вчитимуся для цього старанно».

Галина Миколаївна Шлапак, директор Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, депутат Черняхівської районної ради: «Наша школа впевнено йде своїм шляхом – шляхом удосконалення самих себе – учнівського, педагогічного, батьківського колективів. Розуміємо, що на першому місці було, є і буде навчання школярів, успішне складання ними  зовнішнього незалежного оцінювання. Приємно, що вже зараз ми, молода школа І-ІІІ ступенів, маємо в цьому значні успіхи: на другому місці в районі після Головинської гімназії.

Вважаю найзначнішим досягненням року, що пройшов, – добудову нашої школи. Це матеріальне підґрунтя під наші майбутні інтелектуальні, мистецькі, спортивні та інші здобутки».

Інтервю провели  учасники Школи журналістики

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (5 голосів, середнє: 4,20 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
8 25 100_1023
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930