![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Урочистості й святковий концерт до Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України відбудуться в центрі Черняхова, на літній сцені районного будинку культури, – 23 серпня, у вівторок. Початок – о 16.00
Працюватимуть дитячі атракціони й виїзна торгівля.
Оргкомітет заходів запрошує черняхівців і гостей містечка відзначити знаменну ювілейну дату разом.
Завтра, на Черняхівському стадіоні “Колос” відбудеться футбольний матч між дівочими командами ФК “Селянщина” та ФК “Полісяночка” (Житомир). Початок матчу – о 10.30.