![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
2 жовтня 2017 року Солодовнікову Федору виповнилося 26 років. Цього разу він зустрічав його в колі родини та друзів в своєму рідному селі Троковичі. Це було велике свято не тільки для нього, а й для нас, його рідних. Адже на протязі останніх років всі свята Федір зустрічав не в стінах рідної домівки. Спочатку строкова служба в армії, де він здобув спеціальність водія БТРа, а далі служба по контракту в славнозвісній житомирській аеромобільній 95-й бригаді. З початком антитерористичної операції був відправлений з бригадою на Схід. Майже півроку ми навіть не здогадувалися, що Федір знаходиться в зоні бойових дій. Для нас він був на навчаннях в Херсонській області. Про те, що він перебуває в самих гарячих точках Донбасу, ми випадково дізналися від його друзів.
Я ніколи не чула від нього скарг, він завжди привітний так усміхнений. Але інколи, подивившись йому у вічі, я розумію скільки болю та жаху йому довелось побачити в свої молоді роки. Не дивлячись на це, він залишається справжнім чоловіком, люблячим сином, та найкращим в світі братом. І знову професійний обоз”язок кличе його боронити кордони нашої держави, хоча нам дуже не хочеться його відпускати. Але наша любов і наші молитви завжди будуть оберігати його, коли він буде далеко.
За час проведення бойових операцій Федір був нагороджений нагрудними знаками “За зразковість у військовій службі” та “За воїнську доблесть”.
Напередодні свята Дня захисника України я хочу привітати всіх наших героїв, які боронили та продовжують боронити нашу державу та побажати їм добра, здов”я і миру!
Жанна Кравченко