![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Дорогі земляки, Великдень для нас завжди несе із собою світлу радість, нові надії, впевненість у тому, що добро неодмінно повинне отримувати перемогу над злом.
У ці квітневі дні зичимо одне одному здоров’я, достатку і порозуміння в родинах. Нехай усі ці побажання збудуться в житті кожного з вас, нехай усі гарні думки реалізуються.
Від усього серця бажаю вам, щоб світле сяйво Великодня завжди дарувало вашим рідним, друзям, колегам незгасну надію і радість всепрощення, додавало енергії та натхнення для гарних справ на благо рідного народу.
Нехай благополуччя й щастя ніколи не полишають ваші родини.
Божої благодаті вам, дорогі мої земляки.
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!