Влада села Троковичі ігнорує проблеми людей

У селі Троковичі, що на Черняхівщині влада ігнорує вирішення важливих для людей питань. Сілький голова села Троковичі відмовляється брати на себе відповідальність, а сільські депутати з її команди просто не приходять на сесії….Детально про це читайте у нашому матеріалі.

Більшість жителів Черняхівщини вже знають ситуацію, яка склалася навколо сільських амбулаторій, а саме про те, що віднедавна всіх лаборантів та стоматологів, які раніше працювали у селах тепер забрали до Черняхівської лікарні. Аналогічна ситуації і в Троковичах. Більше того, тут навіть вже  встигли забрати обладнення цих лікарів до районної лікарні.

З метою збереження цілісності вказано вище обладнення, депутат Черняхівської районної ради від села Троковичі – Анатолій Мельниченко, звернувся до сільського голови Рубан Наталії Іванівни з вимогою направити листа до Черняхівського ТМО з вимогою повернути обладнення лаборанта та стоматолога Троковицької амбулаторії та передати його баланс Троковицької сільської ради, попередньо обговоривши дане питання з керівництвом Черняхівського ТМО, яке  погодилося це зробити.

Сілький голова Трокович відмовилася напрявляти такого листа і зазначила депутату Черняхівської районної ради, що не може взяти на себе таку відповідальність. Хоча саме брати на себе відповідальність за вирішення проблем людей і передбачає посада сільського голови. Тоді Анатолій Мельниченко написав депутатське звернення з проханням: 1) направити лист до Черняхівського ТМО про передачу вказаного вище обладнення; 2) У разі неможливості прийняття такого рішення особисто сільським головою, невідкладно скликати позачергову сесію сільради для вирішення даного питання.

троковичі

На середу 16 грудня була призначена позачергова сесія Троковицької сільської ради. Як думає, що ж вирішили депутати? А депутати….більшість депутатів просто не прийшли на сесію і не прийшли в основному саме ті, яких жителів села відносять до команди сільського голови.

“Влада села Троковичі просто ігнорує питання повернення обладнення, як і багато інших проблем села Троковичі. Для чого тоді люди йдуть в сільські голови, якщо не можуть брати на себе відповідальність? Обладнення, яке було забране, має бути повернене! Сподіваюся, що у керівництва села таки переможе здоровий глузд і на наступній сесії це питання буде вирішене. Хоча хочу зауважити, що для направлення вказаного листа, навіть сесія не потрібна – це може зробити сільський голова.” – зазначає Анатолій Мельниченко.

У цій ситуації складається враження, що владі просто начхати на проблеми, які є в їх селі. Цікаво, а що скажуть цій владі люди, якщо це  обладнення перестане працювати, його спишуть чи розберуть на комплектуючі поки воно знаходиться в Черняхівському ТМО? – обладнення яке належить громаді села Троковичі. Питання так поки і залишається без відповіді. Ми будемо уважно стежити за вирішенням даного питання та інформувати Вас , шановні читачі, в подальших матеріалах.

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (4 голосів, середнє: 3,50 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
4 9 dsc_0195 100_1565
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031