![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
У Черняхівській школі побував боєць 26 окружної механізованої бригади артилерист Сергій Сівченко з села Ганнополя. У дитинстві жив у Черняхові, ходив до нашої тоді ще неповносередньої школи, потім сім’я переїхала до села.
Рано пішли з життя його батьки, хлопця виховувала бабуся. По мобілізації пішов захищати рідну Україну на схід. 2 роки воює в зоні АТО. Разом із побратимами – бердичівськими артилеристами підписав контракт.
Приїхав у відпустку на 10 днів і відразу пішов до Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, щоб подякувати усім вчителям, учням та їхнім батькам за підтримку, за їхні маскувальні сітки, солодощі, фіточаї, патріотичні вірші, листи та малюнки.
«Допомога дітей із тилу – сильна моральна підтримка для нас, воїнів», – сказав Сергій, – це додає непохитної віри в нашу перемогу. Слава Україні!»
22 ящики з солодощами отримали через Нову пошту воїни від учнів школи за організаційної підтримки координатора волонтерського руху в районі Людмили Миколаївни Совсімової-Паламарчук. Вона теж завітала до школи разом із Сергієм. Передала вітання за отримані посилки учням школи від Олександра Котенка з Лисичанська Луганської області, Костянтина Мікушина – прес-офіцера 56 бригади з Золотого Луганської області, Олександра Прута – прикордонника з Новотроїцького, Володимира Сахненка з 30-ї бригади з Волновахи, Дмитра Бойчука з батальйону «Айдар» у Мар’янівці, Василя Кравчука та Федора Охмака з 128 гірно-піхотної бригади біля села Піски, Андрія Мовчана з 10 горно-штурмової бригади з-під Мар’янівки.