![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Усі новорічно-різдвяні посилки захисникам Батьківщини, зібрані під час акції, проведеної черняхівськими волонтерами та командою Павла Дзюблика, дісталися адресатів. Тож військові дякують за ці щирі промінці домашнього затишку. Зокрема це робить воїн – черняхівець Олександр Козачок
від імені роти ведмедів 95-ї аеромобільної бригади. Особливо ж дякує всім дітям, які вкладали в посилки не тільки солодощі, а й свої малюнки.
Олександр Козачок розповідає: «Ми зараз на кордоні з Кримом, за населеним пунктом Чонгар. Настрій бойовий, патріотичний.
Новий рік відсвяткували тим, що опівночі вийшли надвір і всі разом заспівали Гімн. Стіл приготували класнючий. Випили по келиху шампанського, поїли смаколиків і – по місцях несення чергувань».