![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
23 травня у Черняхові відбудеться Марш вишиванок. Початок – о 13.00. Цей захід стане частиною всесвітнього Мегамаршу. Організатором акції виступає Молодіжний рух Черняхівщини.
Метою заходу, за словами представників МРЧ, є популяризація національного одягу, традицій, культури та виховання патріотизму. Акція буде супроводжуватися флеш-мобом та концертом українських пісень у виконанні молодих талантів містечка і працівників районного будинку культури.
Міжнародний мегамарш вишиванок постійно відбувається в різних куточках України (Києві, Одесі, Рівному, Вінниці, Євпаторії, Ялті, Житомирі, Дніпропетровську, Ужгороді, Луганську, Сумах, Полтаві, Чернігові, Івано-Франківську, Миколаєві, Луцьку, Шепетівці, Бердичеві) та світу (Польщі, Великобританії, Російській Федерації, Мозамбіці, Чехії, Швеції, Японії, Канаді, США).
Співорганізатором Мегамаршу в Києві є наша землячка, студентка Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка Олена Базилівська.
Весною 2014 року подібну акцію в Черняхові було організовано Черняхівською ЗОШ І-ІІІ ст., проте цього року захід, як сподіваються його організатори, набуде масштабнішого характеру.
Молодіжний рух Черняхівщини закликає жителів містечка долучитись до акції: вбиратися у вишиванки й приносити з собою державні прапори, українську символіку та хороший настрій.
Захід позаполітичний, тому наявність будь-якої партійної символіки не допускається.
Детальніша інформація та уточнення щодо місця збору та інших питань в групі на сайті «Вконтакте»: https://vk.com/megamarsh.chernyakhiv
Віталій Кріль
Андрій Кос