![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Як відомо, в Черняхові у рамках декомунізації перейменовано ряд вулиць. Зокрема колишня вулиця Енгельса тепер носитиме ім’я Івана Огієнка (митрополита Іларіона). Саме таку назву давно пропонував Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир,
який живе в Черняхові саме на цій вулиці. Зокрема він звертався з цією пропозицією в листі до Черняхівського селищного голови Івана Бабицького.
Тож думка Владики була врахована, і він благословив на проект встановлення пам’ятного знаку як візитівки рідного містечка.
Митрополит Іларіон (світське ім’я – Іван Іванович Огієнко) — український вчений, митрополит УАПЦ (від 1944), політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець, лексикограф, історик церкви, педагог, дійсний член Наукового Товариства імені Тараса Шевченка (від 1922). Перший ректор Кам’янець-Подільського державного українського університету (нині —Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка)