![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Місцеві пенсіонери ніяк не натішаться: вже кілька днів поспіль милуються яскравим освітленням. Адже погомоніти увечері про життя-буття можна цивілізовано – при світлі. Радіють і батьки школярів: не за горами навчальний рік – діти повертатимуться із позашкільних закладів та музичної школи при світлі.
Усі хвалять за наполегливість депутата Черняхівської селищної ради Сергія Терейковського: таки добився свого. Кажуть: хто стукає – тому й відкривають.
Загалом на вулиці встановили 9 ліхтарів. Сім – від селищної ради. Дякують селищному голові Івану Бабицькому. Але пишаються тим, що й самі долучилися до гарної справи: разом із місцевим депутатом зібрали кошти ще на два ліхтарі. А це не копійки: кожен разом зі встановленням коштує більше як півтори тисячі гривень. А коли воно своє, то й більше цінується.
«На черзі, каже Сергій Терейковський, – ремонт дороги по 1 Травня». Усі впевнені, що і з цим впораються разом. Це і є справжнє місцеве самоврядування, яке виявляється в конкретних хороших справах свідомих громадян.
Молодці. Захотіли – зробили.
..і так в кожному аспекті нашого життя. не влаштовує щось – вперед,змінюйте,все в наших з вами руках!!! Терейківський – красава! Питання до пана Бабицького – вас так потрібно по кожній вулиці Черняхова пресувати?