![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
23 січня у Національній філармонії України відбулася урочиста церемонія проводів Національної збірної України на XXІІI зимові Олімпійські Ігрих-2018. Участь у заходах взяли пред- ставники партії “Народний фронт” віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко і міністр молоді та спорту Ігор Жданов. Так, В’ячеслав Кириленко вручив Державний прапор членам олімпійської команди – олімпійським чемпіонкам з 2014 року з біатлону Валентині та Віті Семеренко. Саме з цим синьо-жовтим стягом українська збірна увійде на головну спортивну арену Олімпіади-2018 в Пхьончхані.
“Удачі спортсменам, сил, натхнення, перемог. А ми з Кабінетом Міністрів та Верховною Радою будемо робити все, щоб забезпечити вам підготовку”, – наголосив своєю чергою Ігор Жданов. Українські спортсмени вже здобули 32 ліцензії на участь у зимовій Олімпіаді в Кореї. Українська нація наразі буде представлена у дев’яти видах спорту: біатлон, скелетон, санний спорт, фігурне катання, гірськолижний спорт, лижні гонки, фри- стайл, лижне двоборство, сноубординг.