Вибори керівництва громадської ради при Черняхівській РДА не обійшлися без скандалу

22 вересня відбулося засідання громадської ради при Черняхівській районній державній адміністрації за участю голови райдержадміністрації Павла Ігнатенка та голови районної ради Івана Бовсунівського.

На самому початку засідання  стався неприємний інцидент, пов’язаний, як на мене, з непрофесійністю  Ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування складу громадської ради при Черняхівській районній державній адміністрації. Затягування та постійні перебої в підготовці установчих зборів цього органу розтяглися майже на три місяці.  Громадська рада формувалася майже цілий квартал! Як же вона працюватиме з такими розворотами?

На засідання прибув Архієпископ Житомирський та Поліський УАПЦ Володимир (Шлапак).

uvmblws79sc

Метою прибуття Його Високопреосвященства було з’ясування обставин, за яких його було виключено зі складу громадської ради як представника організації інвалідів. Відповідачем щодо цього інциденту був Микола Автономович Іщенко, який, на думку Архієпископа, виключив його за  особисту тверду громадянську позицію, оскільки Владику як свідомого громадянина й активного громадського діяча неможливо взяти під будь-який контроль.

Микола Іщенко так і не зміг пояснити Високопреосвященству, чому того вивели зі складу громадської ради, як і те, чому виключеного не попередили про це відповідно до чинного законодавства.

axmxfcg7r6a

Архієрей напряму пов’язав цю прикру ситуацію, на його думку (цитую дослівно) з «корупційністю, маріонетковістю та заангажованістю  ініціативної групи з підготовки роботи громадської ради та зокрема мафіозністю її керівника Миколи Іщенка».

Загалом засідання проходило згідно з попередньо визначеним порядком денним.

Було затверджено Регламент і Положення про громадську раду, а також обрано її керівний склад. Головою громадської ради обрано В`ячеслава Максимчука (Житомирська обласна організація сприяння люстрації).

3ai3anumbre

Заступники голови громадської ради — Юрій Коритко (районна громадська організація «Бойове братство ветеранів АТО») та Наталія Ковшевна (Організація Українських Націоналістів). Секретарем громадської ради обрано Оксану Лук’янчук (провідного інспектора відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації).

На наш погляд, саме на Наталію Миколаївну Ковшевну, як на одного з найдосвідченіших членів ради і громадських діячів загалом, буде покладатися вся надія щодо повноцінної роботи цього органу.

З обранням керівного складу громадської ради привітали керівники району – голова райдержадміністрації Павло Ігнатенко та голова районної ради Іван Бовсунівський.

Голова районної ради Іван Бовсунівський поставив за приклад злагоджену та конструктивну роботу районної ради, його в свою чергу підтримав також запрошений на засідання депутат районної ради – голова регламентної комісії райради, т.в.о редактора газети «Нове життя»  Юрій Малашевич. Депутати побажали того ж і членам громадської ради, а також закликали їх до порозуміння та спільного вирішення наболілих проблем району, конструктивної співпраці задля розвитку Черняхівщини.

sdc15858

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

5 коментарів to “Вибори керівництва громадської ради при Черняхівській РДА не обійшлися без скандалу”

 • Черняхівець says:

  “Було затверджено Регламент і Положення про громадську
  раду” – а можна посилання на ці документи? Було б цікаво почитати.

 • Річард Бум says:

  Громадська рада всеодно нічого не вирішує. Як була у нас у Черняхові корупція, так вона й залишилась. Ще більшою стала. Особливо наживається на цьому районна рада… А Максимчук достойна людина.. Ну ще не погана кандидатура пані Чернявської

 • Марія says:

  Владика прекрасна людина. Чесна і добросовістна. Він повинен бути в Громадській Раді.

 • Людмила says:

  Голуб наш

 • shaman says:

  Громадська рада- це повна профанація. Вона (згідно положення ), носить консультативно-дорадчу функцію. Це все продовжується в кращих совково-комуністичних традиціях. І рішення поки що у нас приймає тільки одна людина, а для його виконання потрібні тільки холуї.А для розведення холуїв і потрібна яка небуть адміністрація. А на місцях при владі “відсіяні” і “загартовані” злодії і їм для приховування своїх “діянь” потрібна масовість прийняття потрібних їмже рішень.

Залишити коментар

Gallery
7 dsc09628-4 dsc09698 20111012-dsc_2805-edit
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930