![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Випускний вечір завжди хвилюючий і неповторний. Щороку в школах та вишах проводять урочистості з цієї нагоди. А чим же дитячі садочки гірші? Тож у Ксаверівському дошкільному навчальному закладі «Калинка» теж відбулося свято.
П’ятеро місцевих дошкільнят незабаром підуть до першого класу. У затишній залі зібралися родичі майбутніх школяриків, аби привітати їх із цієї нагоди.
Свято розпочалося з показу фотослайдів про будні й свята дошкільнят. Далі наймолодші вихованці садочка декламували вірші й співали, вітаючи старших друзів.
По-особливому цього дня звучала пісня «Прощавай, садочку» у виконанні малих випускників.
Завідувачка садочку Надія Євменчук від усього серця привітала майбутніх школяриків з їхнім святом та вручила малюкам подяки. Гарні побажання дітям і слова вдячності педагогам лунали цього дня від батьків.
Насамкінець свята маленькі випускники випустили в небо синьо-жовті кульки, загадавши бажання. Нехай же здійснюються всі їхні мрії.