Високе покликання жінки

ЖІНКА… У світі існує поняття слабкої і водночас прекрасної статі. Чому їх так іменують чоловіки , для чого і з якою метою? А як відчувають вони себе при цьому?

Такі питання задавав собі я, починаючи писати цю статтю. І метою моїх роздумів є бажання передати і донести до кожної, поважаючої себе жінки, що вона є особистість гідна найвищої поваги та турботи зі сторони нас, чоловіків.
Жінка… Найзагадковіше творіння Всевишнього. Жінкам надано найважливіші функції, адже призначення жінки на Землі — продовжувати рід людський. Але в різні періоди існування людства роль жінки в суспільстві не була однаковою.
У сучасному світі жінка вважає себе незалежною, вільною від усіх й усього, рівною з чоловіком. Ця емансипація, яка, на жаль, перетворилася у фемінізм, має свої наслідки, які не завжди є позитивними для жінки та суспільства вцілому. Це має суттєвий вплив на роль жінки у соціумі, починаючи від ролі доньки та дружини і закінчуючи даром материнства.
Як на мою думку то на долю жінки випадає значно більше перевантажень, ніж на долю чоловіка. Можливо, саме тому природа створила жінку значно витривалішою. Жінка терпляче зносить і емоційні перевантаження і фізичні. Медики доводять, що навіть біль жінка і чоловік витримують і відчувають по-різному. Цим зумовлено, що і генетичний код жінки довший, хоча серед чоловіків теж немало довгожителів. А втім, все це суто індивідуальне.
А от щодо ролі жінки в суспільстві, то тут немає спільної думки як серед чоловіків, так і серед жінок. Особисто я вважаю, що жінка сама має зробити вибір між сім’єю і кар’єрою. Я впевнений, що матері повинні доглядати своїх дітей аж до школи. А якщо жінка працює, то вона не може повною мірою віддаватись сім’ї. І навпаки, сімейні проблеми заважають жінкам у становленні кар’єри. А наше суспільство, на жаль, поки що не допомагає своїм громадянам, бо само переживає період становлення.
Я не впевнений в тому, що жінки-політики чи жінки-бізнесмени щасливі. Чи може жінка почувати себе щасливою, якщо значну частину життя перебуває поза домівкою, обмежуючись телефонними розмовами з дітьми і чоловіком? Якщо сім’я дружна, то ні. Адже дітям мама потрібна постійно, їм необхідно відчувати її ласку, чути її голос, бачити її посмішку. Інакше — це не сім’я.
Бути жінкою – це бути матір’ю, огорнути все любов’ю. Великим даром є народити дитину. Та не обов’язково материнство повинне бути фізичне. Важливо, щоб жінка усвідомлювала свою духовну місію матері. Бути жінкою завжди і скрізь: у суспільстві, в родині, у своєму житті. Для цього потрібно виховувати дівчинку з дитинства, через сім’ю.
Жінка потребує любові. І цю любов вона хоче не лише отримувати, але й віддавати. Хіба можливість віддатися чоловікові та дитині не є найкращою та найприємнішою формою реалізувати себе як жінку? Ніхто не забирає у них їх здібностей та способів реалізації. Ніхто не забороняє їм навчатися і працювати. Навіть навпаки! Справжній люблячий чоловік робитиме усе, щоб його дружина змогла реалізувати себе у суспільстві.
Я з іронією ставлюсь до феміністок, бо вважаю, що між жінкою і чоловіком ніколи не може бути рівноправ’я, бо обов’язки у них різні, отже і права мають бути різні. І тільки невдахи називають себе феміністками, бо вони обділені долею. А кожна нормальна жінка мріє бути єдиною і коханою.
У будь-якому суспільстві у жінки є право на щастя. А говорячи про роль жінки в суспільстві, варто врахувати, що саме від неї залежить фізичне і моральне здоров’я підростаючого покоління, а значить, майбутнє нації. Ось тому посилюється громадський рух матерів, яких непокоїть наше майбутнє. Цим рухом я захоплююсь, бо він не відриває жінку від сім’ї, а ще більше наближає, бо саме жінка є берегинею сімейного вогнища, у цьому полягає її значимість для суспільства.
Благодатною від Бога є та жінка, яка стала бабусею, бо щасливі онуки є їй на радість та нагороду. І це дійсно є благословіння їй від Господа.
Хоча деколи чоловіки збираються в замкнутих і шумних приміщеннях. Але перебувають вони там лише з однією метою: чекають не дочекаються, коли їх помітять жінки і почнуть ними захоплюватися.
Чоловік стає на коліна виключно в трьох випадках: щоб напитися зі струмка, зірвати квітку для коханої і щоб вклонитися матері.
І минизько вклоняємося вам, і не тому що скоро 8 Березня, а тому що ви жінки. Це ваші муки дають нове життя. Це ваші безсонні ночі роблять з безпорадних крикунів старанних дівчаток і безстрашним хлопчиків. Це ваше велике терпіння, Ваші турботи, ваше кохання благословляють їх на подвиги в ім’я життя на землі.
Тож нехай Господь вас благословляє і береже дорогі наші прекрасні і милі половинки. Будьте щасливі дівчата, будьте благословенні жінки та матері, благодать вам від Всевишнього наші бабусі. Здоров’я та довголіття всім!

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
14 22 122 100_1020
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930