Її привезли майор командування ВДВ Збройних Сил України Юрій Марчик та його побратими.
На оглядовому майданчику представлена військова техніка, яка була використана під час проведення антитерористичної операції на сході України.
![DSC07522](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/uploads/2016/05/DSC07522-300x225.jpg)
Виставка працюватиме до 13.00. Вхід вільний.
![DSC07528](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/uploads/2016/05/DSC07528-300x225.jpg)
Був, бачив. І навіщо ? Дітям дали можливість брати в руки зброю, лазити де хочеш по цій військовій техніці, позувати у ролі “героїв” епохи і наставляти знаряддя вбивства один на одного. Переконатись в цьму може кожен, хто відвідує соц мережі. Після цього дійства там сила силенна фото, які аж ніяк не демонструють патріотизм. І що ми таким чином виховуємо чи пропагуємо ?
Можна подумати діти хлопчаки не граються у війнушки. Не впевнений що зброю не перевірили перед цим на наявність набоїв. Знаєте мудрість, хочеш миру готуйся до війни. Так це не зовсім правильно але чому б не показати дітям що це не іграшка і що саме це несе руйнацію і смерть. Саме ці емоції вони могли відчути приторкнувись до зброї. Чи ви шановний не грали можливо у цю гру? Зброя привезена не для дітей а для нас дорослих. З метою донести до наших убогих голів що в країні війна яка не припиняється. Щоб подивилис якою примітивною зброєю боронять наш затишок військові. Можливо хочуть знайти благодійників.