![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
7 листопада Уряд прийняв розпорядження про визнання спроможними 52 ОТГ, в яких перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів відбулися у 2017-2018 роках (які раніше не визнавалися Кабінетом Міністрів України спроможними). Також визнано спроможними 123 ОТГ, в яких перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів відбудуться 23 грудня 2018 року.
Як поінформували в Офісі реформ у Житомирському РВ АМУ, у Житомирській області це такі ОТГ:
Гришковецька селищна ОТГ,
Райгородоцька сільська ОТГ,
Швайківська сільська ОТГ,
Вчорайшенська сільська ОТГ,
Вільшанська сільська ОТГ,
Чуднівська міська ОТГ.