«Я люблю наше Полісся»: підбито проміжні підсумки чергового конкурсу дитячих малюнків, організованого Павлом Дзюбликом

Понад 2,5 тисячі дітей із 7 районі Житомирщини долучилися до конкурсу малюнків «Я люблю наше Полісся», організованого депутатом Верховної Ради України Павлом Дзюбликом.Так парламентар вкотре за допомогою мистецького заходу намагається зміцнити любов підростаючого покоління до своєї малої батьківщини та України загалом. Водночас, конкурс мав на меті надихнути юні таланти на нові творчі здобутки.

«Сьогодні ми підбиваємо підсумки конкурсу малюнків “Я люблю наше Полісся”, який проходив впродовж місяця на території нашого округу, в якому взяло участь понад 2,5 тисячі дітей. Конкурс проходив у 4 вікових групах й сьогодні перший етап, де ми визначаємо по 3 переможці з кожного району з кожної вікової групи. Ці діти 24 грудня приїдуть у Житомир, аби члени Житомирської обласної організації Національної спілки художників України провели для них майстер-клас, у ході якого будуть визначені переможець у кожній віковій групі», – розповідає Павло Дзюблик.

Оцінювали ж малюнки юних талантів члени Житомирської обласної організації Національної спілки художників України. Як зазначають досвідчені митці, попри різний підхід до виконання заданої тематики, всі картини мають спільну рису, а саме – щирість дитячої душі.

«Роботи є дуже хороші. Вони різнопланові, але тема, яка запропонована народним депутатом Павлом Дзюбликом – “Я люблю наше Полісся”, то вона розкрита. Є щирість у їх почуттях, є щирість того образу, який вони створюють і є дуже щире відношення до тої землі. Вони хочуть її зберегти такою, якою вони її бачать. Діти, знову ж таки, бачать цю тему по-своєму, а як вони її розвивають, то це на стільки геніально, що я зрілий художник, а всеодно дивуюся творчості дітей», – зазначає голова Житомирської обласної організації Національної спілки художників України, заслужений художник України Кондратюк Василь

Як розповідає Павло Дзюблик, жоден учасник конкурсу та його робота не залишиться без уваги. Тому на всіх дітей очікують подарунки, а переможці кожної вікової групи отримають сучасний гаджет.

«Кожен учасник конкурсу отримає заохочувальний подарунок. По 3 переможці у кожній віковій групі із кожного району отримають професійні набори для малювання. Окрім того, у результаті майстер-класу, у кожній віковій групі буде визначено переможця, який отримає смартфон. Сподіваюся, що такі конкурси надихнуть дітей любити свій рідний край, і в той же час будуть розвивати їх творчість», – резюмує народний депутат.

https://zhitomir.life/

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
4 7 28 29
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031