![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Кожного року прихожани освячують свої фрукти на Свято Яблучного Спаса. 19 серпня у селі Андріївці люди також освятили свій запашний врожай.
Проводив богослужіння у свято Преображення Господа Бога Ісуса Христа (Яблучного Спаса) протоієрей Василій Сорахтей в церкві Святого Андрія Первозванного. Саму ж церкву створено у 2000 році. Але вона ще добудовується завдяки сільській громаді.
Саме ж свято відоме ще з давньоруських часів. Святкування триває 9 днів, з 18 до 26 серпня. У це свято за давнім церковним звичаєм святять груші, яблука, мед і обжинкові вінки або жмут колосся жита чи пшениці. За народними прикметами, Яблучний Спас означає настання осені й перетворення природи. Прийнято вважати, що ночі після нього стають набагато холоднішими. А тому й кажуть: «Прийшов Спас – держи рукавиці про запас!»