![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Сьогодні – Всесвітній день дитини. І ще подвійний ювілей, бо 60 років тому Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 30 років тому – Конвенцію про права дитини.А близько двох років тому в Україні всі без винятку діти отримали повне право на первинну і вторинну правову допомогу. Це означає, що дитина в нас може отримати не тільки правову пораду, а, в разі потреби, її права захищатиме адвокат, послуги якого сплатить українська держава.