![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Святкувати “перший дзвоник” школам радять окремо класами на відкритому повітрі.Про це сказала заступниця міністра освіти і науки Любомира Мандзій, – пише УП.
“Ми безперечно рекомендуємо утриматися від масових заходів. Але формат зустрічей і проведення 1 вересня ви можете визначити в кожному закладі індивідуально. Це може бути святкування в межах класу, оскільки це все ж таки менше людей і це наша шкільна родина. Придумаймо креативний формат”, – сказала Мандзій.
Нагадаємо, за рекомендаціями МОЗ щодо організації навчального процесу, до роботи не будуть допускатися працівники закладу з температурою понад 37,2°C.
Заходити до школи потрібно в масці, на уроках можна перебувати без маски.
У МОН повідомили, що засобами безпеки школи має забезпечити місцева влада.
https://www.1.zt.ua/