![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Давно вже не секрет, що футбол у Сельці та Браженкці – це найулюбленіший вид спорту, особливо у молоді. Тому ціле літо у вихідні юнаки й дівчата збиралися на шкільному стадіоні і вели спортивні баталії. Але які ж турніри без нагород? Про це подбали місцеві активістки: Юлія Крисевич і Мальвіна Кириченко. Нещодавно вони організували і провели футбольний турнір між командами юнаків і дівчат із Браженки та Сельця. Допоміг їм у цій конкретній справі народний депутат України Павло Дзюблик.
Того дня на футбольному полі панував надзвичайний азарт як серед футболістів, так і серед вболівальників – емоції переповнювали. Але будь-яка гра передбачає переможців. Нею стала молодь Браженки: і команда юнаків, і дівоча збірна. Автори голів – Сергій Легенчук, Роман Ковтонюк, Олександра Рускевич та Анастасія Легенчук. Нагорода – футбольні м’ячі. Усім учасникам – солодощі. Уболівальникам – гарний настрій і бажання теж стати футболістами.