Юні винахідники та раціоналізатори з Черняхівської школи стали кращими на Житомирщині

12 жовтня в Житомирі відбувся турнір юних винахідників і раціоналізаторів, у якому перемогу виборола команда  Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  і вперше вийшла на всеукраїнський рівень.  Тепер представлятиме всю Житомирську область на  турнірі, який відбудеться в Києві у листопаді.

Як ніколи дружну і впевнену гру продемонстрували Микола  Медвідь, Влад Коханчук, Антон Рожко, Вікторія Писаренко та Вадим Муліш. Ґрунтовно підготовані своїм педагогом Олесею Василівною Кирийчук, – успішно зіграли всі бої.

У першому змаганні Антон Рожко  та Вікторія Писаренко  вдало впоралися з роллю рецензентів:  чітко й об’ємно оцінили  виступи доповідачів та опонентів, заробивши високі бали. Успіх мала команда і доповідаючи: Вадим Муліш представив ідею винаходу – окуляри з лазером, за допомогою яких кожен зможе читати без шкоди для зору, контролюючи відстань від очей до тексту.

Вадим чудово впорався з завданням оратора, переконливо та впевнено доносячи інформацію до публіки, а цікава презентація дала змогу наочно уявити всім цей потрібний винахід.

У третьому бою команда продемонструвала вміння відмінно опонувати і  вести інтелектуальну дискусію на полеміці, тож набрала значну кількість балів.

Завдяки командній грі, згуртованості, високому рівню й підготовчим зусиллям педагога – було досягнуто такого високого результату.

Усі неймовірно зраділи,  почувши про перемогу, і ще більше надихнулися нею для нових винаходів, удосконалення знань та ще більш ґрунтовної й глибокої підготовки.

Попереду – винахідницько-раціоналізаторські баталії в столиці Батьківщини, які триватимуть аж 5 днів.

Олеся Василівна Кирийчук зазначає, що команда не є новачком у цій справі, адже одинадцятикласники, які входять до неї, вже втретє виступають на подібному турнірі. Особливо педагог наголошує на тому, що команда надзвичайно зраділа перемозі в першу чергу тому, що вона додає честі Черняхівській школі і ще раз підтверджує, що для її учнів і вчителів знання та вміння мислити й навчатися – на першому місці. А ще каже, що турнір у Києві буде надскладним, тож попереду – серйозна підготовка до нього.

Вікторія Писаренко

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (6 голосів, середнє: 3,67 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
17 34 100_1060 20111012-dsc_2805-edit
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930