![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Часто злочини скоюються особами, які вже колись притягувались до кримінальної відповідальності. Тому, з метою профілактики скоєння повторних злочинів раніше судимими особами, формування у них принципів, спрямованих на недопущення повернення на злочинний шлях та належного виконання вимог Закону України “Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі”, у період з 1 по 12 вересня поточного року на території Черняхівського району проходитиме операція під умовною назвою «Нагляд».
Операція “Нагляд” – це комплекс організаційних та практичних заходів, які здійснюються працівниками поліції, та спрямовані на зменшення злочинності шляхом профілактичного впливу на раніше судимих осіб. Адміністративний нагляд – це система тимчасових примусових профілактичних заходів спостереження і контролю за поведінкою окремих осіб, звільнених з місць позбавлення волі, що здійснюються органами поліції. Він займає особливе місце в попередженні рецидивної злочинності. На сьогоднішній день у Черняхівському відділенні поліції під адміністративним наглядом перебувають 4 особи, одна з них жіночої статі.
Ольга Бондарчук