![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Звісно, одним із кращих відпочинків у літній сезон є відпочинок на водоймі. Даний вид відпочину дає людині фізичне та моральне задоволення. Однак, не всі відпочіваючі з відповідально дотримуються елементарних правил безпеки на воді, що призводить до трагічних наслідків. Так, з початку року на водних об’єктах Черняхівського району виявлено загиблими 2 людей. Причиною загибелі є банальне нехтування правилами безпеки на воді. Кожному слід пам’ятати, що вода помилок не пробачає. Звертаємося до батьків, з проханням навчити своїх дітей правилам безпеки і не залишайти їх без нагляду. Пам’ятайте кращий урок це – власний гарний приклад! Подбайте, щоб відпочинок залишив тільки приємні спогади та враження!
Ольга Бондарчук