![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Прекрасні мої землячки – полісянки: матері й дружини, доньки й сестри, племінниці, бабусі й тітоньки, колеги й невтомні трудівниці, громадські активістки й волонтерки, жінки-воїни, щиро вітаю Вас із чудовим і оптимістичним святом весни й молодості. Так, саме молодості, бо скільки б представниці кращої половини людства не було років, вона завжди молода, як весна, своїм одвічним умінням перемагати все зле, сумне і непотрібне.
Своєю весняністю, неперевершені наші, Ви додаєте нам енергії та оптимізму, бажання жити й працювати на благо України.
Не буду в мільйонний раз називати Вас Берегинями: це вже аксіома. Просто низько вклоняюся за золоті руки і гарячі серця, за вселенське всепрощення і споконвічну українську хазяйновитість.
Ви, наші найніжніші й найтендітніші, давно перемогли нас, чоловіків, у великій гендерно-емансипантській битві: ви найстаранніші трудівниці, найкращі професіонали і найактивніші громадські діячі. Трохи замало вас у політиці, але це справа перспективна. Чим більше Вас буде в Парламенті й Уряді, – тим швидше життя зміниться на краще.
Здоров’я і гарного настрою Вам, обов’язкового повернення добра сторицею, успіхів на професійній ниві й родинного затишку та благополуччя. Нехай в усьому щастить.
Ваш Павло Дзюблик, народний депутат України
Паша, на нашу вотчину занадився Журавський! Роби щось!